هزینه طراحی لوگو و قیمت طراحی لوگو بر چه اساسی مشخص میشه ؟

عوامل زیادی در مشخص شدن قیمت طراحی لوگو نقش دارن ، طراحی لوگو بخش مهمی از برندسازی و جذب مشتری برای هر کسب و کاره ، لوگو یکی از آیتم هایی است که در وحله اول با مشتریان بالقوه هر کسب و کار در ارتباطه و نقش مهمی در جذب مشتری میتونه داشته باشه .

اگر میخواین درباره طراحی لوگو در مشهد بیشتر بدونین و متوجه بشین چرا قیمت های مختلف ، برای طراحی لوگو ارائه میشه ، در این مقاله با من همراه باشین .

در صورتی که تمایل دارین هزینه طراحی لوگو رو مشاهده کنین روی این لینک کلیک کنین : هزینه طراحی لوگو مشهد

میخواین در جوانب مختلف با رقبا ، رقابت کنین ؟ یکی از این عرصه های رقابت روش برندسازی و طراحی لوگو شماست ، قطعا یک طراحی حرفه ای لوگو مشتریان بیشتری برای شما به ارمغان خواهد آورد نسبت به لوگویی که توسط یک نرم افزار،بدون هیچ ایده و تفکری تولید شده .

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی لوگو به چه مواردی است ؟

 

  • قیمت طراحی لوگو با استفاده از نرم افزار های طراحی لوگو رایگان :

نرم افزارهای طراحی لوگو رایگان ، نرم افزار هایی هستند که آیکونهای مختلف در زمینه های مختلف رو در دیتابیس خودشون دارن و کسی که با این نرم افزار کار میکنه ، میتونه برای طراحی لوگو ، از شکل های مختلف موجود دراین نرم افزار انتخاب کنه و یا اونها رو با هم ترکیب کنه و شکل جدیدی درست کنه و به عنوان یک لوگو آماده رایگان از آن استفاده کنه ، به نظر من شباهت این کار ، به یک نرم افزار پزشکی میمونه که این نرم افزار میخواد کار دکتر رو انجام بده و برای شما با توجه به اطلاعاتی که داخل خودش داره نسخه بنویسه ، نظر شما چیه ؟

اگر میخواین بدونین طراحی یک لوگو چه مراحلی داره و نقش ایده پردازی و طراح انسانی چیه ، بهتون پیشنهاد میکنم مقاله زیر رو مطالعه کنین :5 مرحله طراحی لوگو

 

  

  • هزینه طراحی لوگو توسط طراحان تازه کار در منزل :

تعدادی از طراحان تازه کار که در منزل کار میکنن و واقعا هم قدرت طراحی حرفه ای رو ندارن ، برای جذب مشتری ناچار به ارائه قیمت پایین هستن ، سفارش طراحی لوگو رو از مشتری دریافت میکنند و احتمالا با استفاده از طرح های اماده موجود در اینترنت ، طرحی رو انتخاب میکنن و یا با هم ترکیب میکنن و به مشتری تحویل میدن و هزینه طراحی لوگو این افراد هم جز پایین ترین قیمت طراحی لوگو باید باشه .

 

  • قیمت طراحی لوگو توسط طراحان متوسط در منزل :

این دسته از طراحان هم در منزل کار میکنن و با شرکتهای مختلف طراحی لوگو همکاری دارن و تونستند به عنوان یک طراح لوگو خودشون رو به شرکتهای تبلیغاتی و سایر شرکتهای طراحی لوگو بقبولونن و علاوه بر همکاری با این شرکتها به صورت شخصی هم سفارش طراحی لوگو دریافت میکنن و هزینه طراحی لوگو این گونه طراحان هم به نسبت کاری که تحویل مشتری میدن جز تعرفه طراحی لوگو نسبتا پایین قرار میگیره .

 

  • قیمت طراحی لوگو توسط طراحان حرفه ای مستقر در شرکتهای تبلیغاتی و شرکتهای طراحی:

این دسته از طراحان به نسبت 3 گروه قبلی ، دست قوی تری در طراحی لوگو دارن  و تجربه بیشتری در طراحی گرافیک و طراحی نشان و لوگو دارن ، تعرفه طراحی لوگو توسط این گروه از 3 گروه قبلی بالاتر است و کیفیت کاری که ارائه میشه نیز به همان نسبت قوی تره .

 

  • هزینه طراحی لوگو توسط تیم های طراحی لوگو:

این دسته از طراحان لوگو ، به صورت گروهی کار میکنن و معمولا برای هر سفارش طراحی لوگو ، یک طرح توسط هر طراح لوگو ارائه میشه و بعد طرح های مختلف توسط سایر افراد گروه بازبینی و بررسی و تحلیل میشه و بعد از بررسی های نهایی ، نتیجه گیری گروهی میشه و بهترین طراحی لوگو ، با ترکیب بخش های مختلف طرح های اجرا شده آماده میشه و به مشتری ارائه میشه ، این گروه طراحی ، معمولا جز بالاترین قیمت های طراحی لوگو رو دارن و جز بهترین طراحی های لوگو رو ارائه میکنن .

 

  • هزینه طراحی لوگو توسط اساتید و افراد سرشناس طراحی لوگو:

تعدادی هم از اساتید معروف در طراحی و گرافیک هستند که در کار طراحی لوگو سابقه کاری طولانی دارن و به شهرت های خوبی برای طراحی لوگو رسیده اند ، این دسته از اساتید طراحی لوگو با توجه به شهرت و توانایی که دارند هم جز بالاترین قیمت های طراحی رو دارن و بعضا شرکتهای بزرگ ، طراحی لوگو توسط این اساتید رو افتخاری برای خودشون میدونن و با هزینه ای چندین میلیونی برای طراحی لوگو خودشون مشکلی ندارن .

 

یک راه عالی برای شناخت بهترین طراحی لوگو توسط مشتری :

درسته که طراحی لوگو حرفه ای کاری کاملا تخصصی است و برای دست یافتن به یک لوگو عالی به یک طراح حرفه ای نیاز است ، اما آیا راهی وجود داره که مشتری بتونه متوجه بشه طراحی انجام شده برای ایشان یک کار حرفه ای است یا نه ؟

بله این راه وجود داره و من در اینجا میخوام بهتون بگم از کجا متوجه بشین طراحی انجام شده برای شما ، یک طراحی حرفه ای است  ، یا نه  و فقط اشکالی سر هم شدن تا به کارفرما ارائه بشن و هزینه ای دریافت بشه .

 

راه حل تشخیص طراحی لوگو حرفه ای :

بهترین راه برای شناسایی طراحی حرفه ای اینه که بعد از دریافت طرح لوگو خودتون از طراح لوگو بخواین تا اجزا و بخش های مختلف طرح ارائه شده رو برای شما تفسیر کنه ، اگر طراح لوگو برای قسمت ها و بخش های مختلف طرح ارائه شده خودش دلیل منطقی و خوبی داشت و هر بخش موجود در طراحی لوگو شما به دلیلی منطقی با کسب و کار شما و معرفی اون به مخاطب هماهنگ بود ، طرح انجام شده یک طراحی حرفه ای است ولی اگر طراح لوگو برای اجزا مختلفی که در لوگو شما اورده دلیل عقل پسندی که برای معرفی کسب و کار شما لازمه نداشت ، خواهین فهمید که ایشان یک چیزی سرهم کرده به شما ارائه کنه و با احترام به همه همکاران گرامی این طراح محترم خودش هم متوجه نشده چیکار کرده ، نظر شما چیه این راه خوبی برای پیدا کردن طراحی حرفه ای لوگو نیست؟

قطعنا شما به عنوان کارفرما نمی تونین یک لوگو حرفه ای طراحی کنین ، اما بعد از مشاهده لوگویی که برای کسب و کار شما طراحی شده و شنیدن دلایل طراح که به چه دلیل این بخش و اجزا رو در طراحی شما قرار داده به راحتی میتونین طرح خوب از طرح بد رو تشخیص بدین ، موافقین ؟

 

حال اینجا یک سوال مطرح میشه :

به نظر شما کدام دسته از گروه طراحان لوگو فوق میتونن طرحی ارائه کنن که وقتی ازشون پرسیدن این خط و خطوط رو چرا در لوگو من گذاشتین و چه معنی میده ، بتونه طرح بهتری ارائه کنه و دلایل محکمتری برای دفاع از اشکال موجود در طرح ارائه شده خودش داشته باشه ؟

 

به نظر شما مثال هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری اینجا صدق نمیکنه ؟

 

سعی کردم در این مقاله به جای توضیحات اضافه ، با طرح سوالاتی شما کارفرمایان گرامی رو برای انتخاب بهترین طراح لوگو در مشهد و یا رسیدن به بهترین طراحی لوگو راهنمایی کنم ، مجموعه ما نیز در مشهد فعاله و در خدمت مشهدیهای عزیز و همه کسب و کارهای سراسر کشور بوده و خدمات طراحی لوگو رو ارائه میکنه .

 

تعرفه طراحی لوگو در لوگو20 بر مبنایی ارائه شده تا افراد بیشتری بتونین از خدمات طراحی لوگو حرفه ای استفاده کنین ، برای ثبت سفارش طراحی لوگو روی لینک زیر کلیک کنین

سفارش طراحی لوگو در مشهد

 

امیدوارم از خوندن این مقاله لذت برده باشین و به عوامل مختلف در قیمت طراحی لوگو پی برده باشین .

اگر سوالی براتون پیش اومده با ما در تماس باشین : 05138456118-09155001890 ، یک راه راحت تر هم برای ارتباط با استفاده از فرم زیره ، سوالتون رو مطرح کنین و درکمتر از 24 ساعت پاسخ سوالتون رو در ایمیلتون دریافت کنین .

اگر این مقاله رو پسند کردین ،  لطفا از طریق دکمه های سمت چپ این مقاله رو به اشتراک بزارین ، ممنونم .

ارادتمند ، رضا نکوئی ، مدیر سایت لوگو 20


چاپ   Email

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما