هزینه طراحی لوگو و قیمت طراحی لوگو بر چه اساسی مشخص میشه ؟

عوامل زیادی در مشخص شدن قیمت طراحی لوگو نقش دارن ، طراحی لوگو بخش مهمی از برندسازی و جذب مشتری برای هر کسب و کاره ، لوگو یکی از آیتم هایی است که در وحله اول با مشتریان بالقوه هر کسب و کار در ارتباطه و نقش مهمی در جذب مشتری میتونه داشته باشه .

چرا یک لوگو بازطراحی یا ریدیزاین یا طراحی مجدد میشه ؟

طراحی لوگو هم مانند هر ایده ، محصول ، خدمات و یا هر شیئی که خلق میشود ، پس از مدتی ممکن است راهی برای تکامل خود پیدا کند و تغییر کند ، تغییر بخش و یا کل یک لوگو رو که از قبل طراحی شده ، ریدیزاین لوگو و یا طراحی مجدد لوگو می نامند .

بهترین طراحی لوگو

اگر برای کسب و کار خودتون تصمیم دارین سفارش طراحی لوگو داشته باشین ، خوبه موارد زیر رو قبل از طراحی لوگو مطالعه کنین و مد نظر داشته باشین تا بتونین نتیجه بهتری از طراحی لوگو خودتون و ارتباط با طراح لوگو داشته باشین .

5 مرحله طراحی لوگو

میخوایم یک لوگو طراحی کنیم ، به نظرتون از کجا باید شروع کنیم ؟ اگر دوست دارین مراحل طراحی لوگو رو بدونین در این مقاله آموزشی با من همراه باشین ، من رضا نکوئی هستم مدیر وب سایت لوگو 20 .

طراحی لوگو رو با چه نرم افزارهایی انجام میدن؟

برای طراحی آرم ، طراحی لوگو ، طراحی نشانه ، طراحی لوگو تایپ نیاز به نرم افزار خاصی نیست  که بشه گفت فقط و فقط باید با این نرم افزار طراحی بشن .البته برای طراحی لوگو بعضی نرم افزارهای بسیار ساده بوجود اومده که برای افرادی غیر طراح لوگو مناسبه و میتونین چندتا شکل گرافیکی رو کنار هم بزارین و یک شکل جدید سرهم کنین .

طراحی لوگو برای وب سایت

امروزه با توجه به رشد فراوان سایت های اینترنتی در ایران ، کسب و کارها به اهمیت حضور در اینترنت و فضای مجازی پی برده اند و هر فروشگاه بزرگ و یا کوچکی در حال

طراحی سایت و حضور در اینترنت است . اگر نگاهی به ساختار و اصول طراحی سایتهای بروز بیندازیم ، می بینیم که طراحی لوگو جز واجبات داشتن وب سایت شده است و در

0
Shares